Dit event is reeds afgelopen
De opleiding Revalidatiewetenschappen & Kinesitherapie nodigt je van harte uit voor het minisymposium “REKI Connects”. Dit vindt 3 keer per jaar plaats aan UHasselt. Hier ontmoeten stagementoren, stagebegeleiders, onderzoekers én studenten elkaar.
Het derde minisymposium van het academiejaar 2024-2025 vindt plaats op dinsdag 20 mei 2025 aan de Campus Diepenbeek, UHasselt. Tijdens deze editie voorzien we keynotes vanuit Geestelijke gezondheidszorg en Cardiorespiratoire revalidatie.
Participeer mee:
Heb je als stagementor zelf een complexe casus die je zou willen bespreken? Laat het ons dan weten via stagecel.reki@uhasselt.be.
Programma:
We voorzien voor externe geïnteresseerden een programma van 12.00 tot 16.30 u. Voor stagementoren en UHasselt personeel start het programma om 09.00u. In de voormiddag zullen we integratief aan de slag gaan met klinische casuïstiek.
In de namiddag bieden we lezingen aan rond verschillende thema’s.
Het programma kan je binnenkort onderaan vinden en wordt regelmatig geüpdatet.
Heb je interesse?
Noteer dan alvast 20 mei 2024 in de agenda. Registreren kan je hier via dit formulier.
Praktisch
PROGRAMMA |
||
---|---|---|
11:45 |
Ontvangst (voor externen) |
|
12:00 |
Discussie complexe casuïstiek |
|
13:00 |
Meet & Eat |
|
14:00 |
Parallel Sessie 1 |
Parallel Sessie 2 |
Domein Geestelijke Gezondheidszorg |
Domein Inwendige aandoeningen |
|
Dr. Julie J. Janssens (KU Leuven/UAntwerpen): 'Youth Mental Health: from research to practice' |
Dr. Simon Helleputte: 'Sport / revalidatie bij type 1 diabetes mellitus' |
|
Inge De Leeuw (mindfulsupport): 'Mindfulness for Children and Adolescents with Mental Health Challenges' |
Prof. dr. Marieke De Craemer: '24-uursgedrag(sverandering) bij metabole aandoeningen' |
|
16:30 |
Receptie en Reflectie |