Zowel op campus Diepenbeek als campus Hasselt zijn er MFP's (multi-functional printers/copiers/scanners) beschikbaar. Deze zijn standaard uitgerust met print-, kopieer- en scan functionaliteiten. Elke MFP kan full color printen.
Om van de MFP gebruik te kunnen maken heb je het betaalsysteem PingPing nodig. Deze dienst is geïntegreerd in de studenten- en personeelskaarten.
De PaperCut faciliteit (link enkel beschikbaar op campus) laat je toe een printopdracht te versturen en de eigenlijke afdruk op te halen op een MFP naar keuze.
Afdrukmogelijkheden:
De computers in de PC-lokalen zijn standaard uitgerust om vanuit de beschikbare toepassingen op een MFP af te drukken. De verstuurde afdruk kan op een MFP naar keuze afgedrukt worden.
Instructies voor het printen, kopiëren en scannen (pdf, 1.1 MB) vindt u op de pancartes die aangeplakt zijn bij elke MFP.
Er is ook een digitale versie in het Engels (EN) (pdf, 1.1 MB) beschikbaar.
Voor kleurenprints en grotere opdrachten kan je ook terecht in de campusboekhandel.
Let op: Recto is 1 klik en verso zijn 2 kliks
Bibliotheek